• Görgülü Kardeşler İnşaat'a Hoşgeldiniz
  • Tacin Mh. 91. Cd 1812 Sok
  • Recep Tayyip Erdoğan Parkı Karşısı
  • Merkez / AKSARAY
  • Bize Ulaşın
  • halit_gorgulu@hotmail.com

GÖRGÜLÜ KARDEŞLER İNŞAAT 'A

HOŞGELDİNİZ

Görgülü Kardeşler İnşaat Şirketi olarak, Aksarayda siz değerli müşterilerimiz için kaliteli ve depreme dayanıklı evler yapıyoruz.
Faaliyetlerimize başladığımız 2016 yılından bu yana prestijli projeleri başarıyla hayata geçirerek sektörde öncü bir kimlik kazandık. Görgülü Kardeşler İnşaat olarak Aksaray'ın en güzel ve en gözde yerlerinde yeni yaşam alanları oluşturmak, bu yeni yaşam alanlarını oluştururken kaliteden kesinlikle ödün vermemek asıl prensibimiz olmuştur. Aksaray Paşacık Mahallesi'nde 2 blok 30 dairelik projemizi tamamlayıp memnuniyet kesinlikle ön planda olma şartıyla daire ve dükkan larımızı müşterilerimize teslim ettik. 2019 yılında Aksaray'ın yeni yerleşim alanı olan Tacin Mahallesi'nde, Tacin Park karşısında 15 Daire 2 dükkan projemizi tamamlamak üzereyiz. Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, yenilikçilik, ekip ruhu, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimiz arasında yer almaktadır. Müşterilerimize ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesinİ benimsedik. Proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmayıp satış sonrası hizmetlerimizle projemizden ev sahibi olanların, bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz. Bu anlayışımızla Görgülü Kardeşler İnşaat güvenilirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyoruz. İlk günkü heyecanımızı tüm projelerimize yansıtıyoruz.

PROJELER


BİTMİŞ KALİTELİ, LÜKS DAİRELER


Aksaray Paşacık Mahallesi'nde 2 blok 30 dairelik projemizi tamamlayıp memnuniyet kesinlikle ön planda olma şartıyla daire ve dükkan larımızı müşterilerimize teslim ettik.

Daha fazla bilgi için tıklayın >>

İNŞAAT' İ DEVAM EDEN LÜKS DAİRELER


2019 yılında Aksaray'ın yeni yerleşim alanı olan Tacin Mahallesi'nde, Tacin Park karşısında 15 Daire 2 dükkan projemizi tamamlamak üzereyiz.

Daha fazla bilgi için tıklayın >>